Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Johnny Depp. Aktor nie może złożyć apelacji w sprawie o zniesławienie

Sąd nie wyraził zgody, by Johnny Depp mógł złożyć apelację.

Na naszym portalu pisaliśmy o problemach wizerunkowych Johnnego Deppa. Aktor przegrał sprawę z dziennikiem The Sun, który zasugerował, że Amerykanin stosował przemoc względem swojej byłej żony. Nazwanie go damskim bokserem, nie było zniesławieniem. Dodatkowo Depp będzie musiał zapłacić koszty procesu, opiewające na sumę 620 tysięcy funtów. Sąd odrzucił apelacje, wychodząc z założenia, że Depp nie miałbym zbyt dużych szans na odniesienie zwycięstwa.

W wyniku oskarżeń jakie padły pod adresem Deppa, oraz przegranej sprawy z The Sun, aktor stracił rolę Grindelwalda w filmie Fantastyczne zwierzęta 3. Zastąpił go Duńczyk Mads Mikkelsen. Aktor zaistniał dzięki występowaniu w takich produkcjach jak: Casino Royale, Polowanie, Hannibal, Doktor Strange.

Fani Deppa chcą sprawiedliwości i żądają aby eks aktora Amber Heard została wykluczona z filmu Aquaman 2. Gdzie dotychczas wcielała się w Merę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się