Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Fantastyczne zwierzęta 3. Mads Mikkelsen zastąpi Johnnego Deppa

Mads Mikkelsen wcieli się w rolę Grindelwalda w produkcji Fantastyczne zwierzęta 3.

Jakiś czas temu na łamach portalu pisaliśmy, że prawdopodobny jest scenariusz, by duński aktor zastąpił Amerykanina w produkcji Davida Yatesa. Informacja ta została oficjalnie potwierdzona.

Studio Warner Bros podziękowało bowiem Deppowi za współprace, ze względu na to, że aktor został oskarżony o stosowanie przemocy względem swojej byłej żony. Przegrał też sprawę z brytyjskim dziennikiem The Sun, który zasugerował, iż Depp jest damskim bokserem.

Fani napisali petycję, by przywrócić go na stanowisko, ale jak widać nie przyniosła ona oczekiwanego rezultatu. Mads Mikkelsen wcieli się w Grindelwalda, tajemniczego i złowrogiego antagonistę, będącego dawnym przyjacielem Albusa Dumbledore’a. Aktor zaistniał dzięki graniu w takich filmach jak: Casino Royale, Polowanie, Hannibal, Doktor Strange czy Jabłka Adama.

Premiera filmu Fantastyczne Zwierzęta 3 została zapowiedziana na dzień 15 lipca 2022 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się