Piraci z Karaibów jednak z Jackiem Sparrowem? „Piraci są przygotowani na reboot z Johnnym na pokładzie”

Piraci z Karaibów Jack Sparrow. Johnny Depp może jednak powrócić
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Uniwersum

Insiderzy związani z Disneyem przewidują, że do serii Piraci z Karaibów powróci jeszcze Jack Sparrow grany przez Johnny’ego Deppa.

Temat pojawił się ponownie ze względu na zakończenie procesu pomiędzy aktorem a jego byłą żoną Amber Heard. Depp wygrał sprawę i wygląda na to, że odzyskanie przez niego dobrego imienia pomoże mu rozwijać karierę. O ile Amber Heard może mieć teraz problemy ze znalezieniem pracy – a plotki głoszą nawet, że usunięto ją z nakręconych już scen w filmie Aquaman 2 – Depp ma szansę na nowo zyskać zaufanie publiczności.

W związku z tym jeden z dawnych członków Disneya przewiduje w magazynie People, że Piraci z Karaibów pogodzą się z Deppem, który jako Jack Sparrow podbił serca widzów na całym świecie:

„Po werdykcie całkowicie wierzę, że Piraci są przygotowani na reboot z Johnnym jako kapitanem Jackiem na pokładzie. Jest duży potencjał box office dla uwielbianej postaci zakorzenionej w kulturze Disneya. Po ogromnym sukcesie Toma Cruise’a w produkowanym przez Jerry’ego Bruckheimera Top Gun: Maverick widać, że jest ogromny apetyt na powroty gwiazd Hollywood w popularnych seriach.”

Do tej pory jedną z możliwości było nakręcenie rebootu produkcji, lecz tym razem z aktorką w roli głównej. Nie wcieliłaby się ona jednak w samego Jacka Sparrowa, a raczej jego córkę. Do roli wybrano Margot Robbie, zaś Johnny Depp mógłby wystąpić w filmie w drobnym cameo. Jak na razie nie wiadomo jednak, czy rzeczywiście tak będzie wyglądać przyszłość uwielbianej serii.

Sami Piraci z Karaibów zadebiutowali w 2003 roku i z miejsca stali się międzynarodowym hitem. Szczególną popularnością cieszy się właśnie wspomniany Jack Sparrow. Johnny Depp wcielił się w bohatera już pięciokrotnie i trzymamy kciuki, aby powrócił również w kolejnym filmie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie