Jeszcze jedna okazja, by zagrać w Battlefield: Hardline przed premierą!

Studio Visceral Games przekonuje, że pierwsze testy beta nie odsłoniły wszystkich kart.

Posiadacze PC oraz PlayStation 4 mogli już zagrać w betę Battlefield: Hardline. Reszta graczy też dostanie swoją szansę. Drugie beta-testy zostały zapowiedziane na jesień. Tym razem nie tylko na PC i PS4, lecz również na PlayStation 3, Xbox 360 oraz Xbox One.


Podczas pierwszych testów Battlefield: Hardline gracze narzekali, że nowy tytuł serii mógłby być równie dobrze zwykłym dodatkiem do poprzedniej części. Zarzucali producentowi, że przecież to ten sam silnik co w Battlefield 4, ta sama mechanika, nawet interfejs został po staremu. Studio odpowiedziało na wspomniane zarzuty – jak się wytłumaczyło, możecie zobaczyć tutaj.

Teraz producent wykonawczy gry Steve Papoutsis tłumaczy, że to, co widzieliśmy w pierwszej becie, jest zaledwie ułamkiem niespodzianek czekających na nas w Battlefield: Hardline. – Mamy mnóstwo nowych trybów, które pasują do tematyki starć policjantów ze złoczyńcami, ale w grze powrócą również tryby znane z poprzednich części. Mapy są dużo bardziej zróżnicowane niż w poprzednich Battlefieldach, od podziemnych laboratoriów, aż po ulice Miami – zaznacza Steve Papoutsis.

Producent wykonawczy dodał, że w nadchodzących miesiącach studio podzieli się nowymi informacjami o trybie multiplayer i opowie, co wprowadzi do kampanii dla jednego gracza.

Data premiery Battlefield: Hardline została ustalona na 21 października tego roku. Zamierzacie wziąć udział w jesiennej becie?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet