Jest nowy zwiastun Rise of the Tomb Raider. To przedsmak pokazu na E3 2015

Lara Croft po raz kolejny zmagać się będzie z zimą, śniegiem, lodem i jaskiniami. Oto najnowszy zwiastun Rise of the Tomb Raider.

Microsoft obiecał, że podczas E3 2015 w Los Angeles dowiemy się sporo nowych rzeczy na temat tytułu na wyłączność, jakim jest Rise of the Tomb Raider. Dziś mamy dla Was zapowiedź tego, co zobaczymy podczas amerykańskich targów. Niestety jest to filmik, w którym nie ma fragmentów z rozgrywki, ale przynajmniej możemy zobaczyć klimat panujący w grze.

Jak się niedawno okazało, Rise of the Tomb Raider prawdopodobnie nie będzie jedynie czasowym tytułem na wyłączność dla konsoli Xbox One. Australijski oddział Xboksa potwierdza, że chodzi o stałą wyłączność. W odpowiedzi na sugestie: Rise of the Tomb Raider jest tytułem ekskluzywnym na Xboksa. Nie czasowym, ale ekskluzywnym – czytamy w informacji wspomnianego oddziału.

Czekacie na nowego Tomb Raidera? Na pierwszych materiałach wygląda obiecująco, ale nie da się ukryć, że głównym daniem będą fragmenty z rozgrywki. Te prawdopodobnie zobaczymy w okolicach 15 czerwca!


Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

19 Shares
Share19
+1
Tweet