Jakie gry z X360 odpalisz na Xboksie One? Sprawdźcie listę pewniaków

Niektórzy gracze mogą już korzystać z funkcji wstecznej kompatybilności w Xboksie One. Zobaczcie, w co obecnie można pograć.

Podczas targów E3 2015 Microsoft zaskoczył wszystkich ogłaszając, że jeszcze w tym roku wszyscy posiadacze konsoli Xbox One uruchomią na niej tytuły z poprzedniej generacji, czyli X360.


Jeśli ktoś załapał się do programu Preview, już teraz może sprawdzić, jak to wygląda w praktyce. Firma podała właśnie kolejne tytuły z X360, które są kompatybilne z funkcją wstecznej kompatybilności i które można ogrywać w ramach wspomnianego Preview. Są to: Halo 3, Halo Reach, Halo 3 ODST, Halo Wars, Fable II, Borderlands, Gears of War, Gears of War 2, Alan Wake oraz Shadow Complex.

Dołączają one do grona już wcześniej ujawnionych: A Kingdom for Keflings, A World of Keflings, Alien Hominid HD, Banjo-Kazooie, Banjo-Tooie, BattleBlock Theater, Defense Grid, Geometry Wars Evolved, Hexic HD, Jetpac Refuelled, Kameo, Mass Effect, N+, Perfect Dark, Perfect Dark Zero, Small Arms, Super Meat Boy, Toy Soldiers, Toy Soldiers: Cold War, Viva Piñata, Viva Piñata: TIP and Zuma.

Microsoft zaznacza, że powyższe tytuły to nie wszystko. Do końca roku baza gier ma rozrosnąć się do około 100 pozycji. Wśród ujawnionych już znaleźliście coś dla siebie?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

12 Shares
Share12
+1
Tweet