Wyciekł zwiastun filmu Indiana Jones 5

Indiana Jones 5 - pierwszy zwiastun wyciekł do sieci
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Indiana Jones powraca i to w wielkim stylu za sprawą 5. już części filmowej serii. W internecie pojawił się zwiastun, ale jego jakość pozostawia sporo do życzenia,

Fani przygód najsłynniejszego archeologa na świecie z pewnością nie mogą doczekać się kolejnych informacji o ostatnim filmie z cyklu, w którym główną rolę zagra Harrison Ford. Tym razem przekaże on pałeczkę swojemu następcy, który najpewniej poprowadzi kolejne filmy w tym uniwersum. Ford, mimo 80 lat na karku, wciąż imponuje w roli tytułowego bohatera. A przynajmniej tak wynika ze zwiastuna, który dostał się do sieci (za High on Cinema).

Przyznać niestety muszę, że jakoś pozostawia tu wiele do życzenia. Całość musiała zostać nagrana przez kogoś znajdującego się na pokazie. Efektem tego jest słaba jakość, trzęsąca się kamera i ogólny chaos. Niemniej jest to pierwszy konkretny wgląd w to, jak wygląda film. Z pewnością niebawem dostaniemy wersję w godnej jakości.

I jak wrażenia? Całość jest zaskakująco napakowana akcją, choć w samym filmie mamy poznać szczegóły na temat przeszłości archeologa, jego następcy i dostać solidny finał serii rozciągającej się na pięć filmów. Liczymy więc na odpowiednie zrównoważenie akcji fabułą. Co ciekawe, tym razem za kamerą nie stanął Steven Spielberg, a James Mangold. Możemy go kojarzyć m.in. z Le Mans ’66 albo Logan: Wolverine.

Oprócz Forda, w filmie zobaczymy Madsa Mikkelsena, Phoebe Waller-Bridge, Thomasa Kretschmanna oraz Antonio Banderasa. Premierę filmu Indiana Jones 5 zaplanowano na 30 czerwca 2023 roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie