Zdjęcia do Indiany Jonesa 5 oficjalnie zakończone

Zdjęcia do Indiany Jonesa 5 oficjalnie zakończone
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

W końcu zdjęcia do filmu Indiana Jones 5 zostały zakończone. Reżyser oraz producent chwalą się postępem w produkcji na Twitterze.

To kiedy zawita do nas nowy Indy?

Indiana Jones 5 ukończony na planie

Niemal 14 lat minęło od ostatniego spotkania z Harrisonem Fordem w roli legendarnego archeologa, Indiany Jonesa. Choć „Królestwo Kryształowej Czaszki” okazało się filmem niezłym, fani niekoniecznie byli nim usatysfakcjonowani. No, a już na pewno nie byliby jeszcze bardziej, gdyby wiedzieli, że tyle czasu przyjdzie im czekać na premierę nowego obrazu z serii.

Ta jednak zbliża się wielkimi krokami. Producent filmu, Frank Marshall, pokazał na Twitterze zdjęcie czapki z napisem „Indy” i krótkim komentarzem „to już koniec!”. Oznacza to, że zakończono zdjęcia na planie, a zespół zajmie się posprodukcją.

Reżyser, James Mangold (Le Mans ’66, Logan: Wolverine), również zamieścił zdjęcie celebrujące wyjątkową okazję. To, że zdjęcia zostały zakończone, nie oznacza, że premiera nadejdzie lada moment. Fani powinni uzbroić się w cierpliwość, gdyż w obraz zadebiutuje 30 czerwca 2023 roku.

Niestety, o samej fabule nie wiemy zbyt wiele. Harrison Ford powróci jako legendarny archeolog. Towarzyszyć mu będą gwiazdy takie jak Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen, Thomas Kretschmann i Antonio Banderas. To będzie raczej ostatni film z Indym, w którego wcielił się Ford. Warto pamiętać, iż Steven Spielberg już wcześniej informował, że seria na tym się nie zakończy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie