Indiana Jones 5 na pierwszym zwiastunie. Zwieńczenie przygód słynnego archeologa

Znamy tytuł nowej gry Indiana Jones. Co z premierą? | Newsy - PlanetaGracza
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Indiana Jones 5 ukaże się w 2023 roku, a po długim oczekiwaniu dostaliśmy w końcu zwiastun filmu. Do tego poznaliśmy również oficjalny tytuł produkcji.

W sieci zadebiutował właśnie pierwszy oficjalny zwiastun nowego filmu z Indianą Jonesem. I, co warto zaznaczyć, będzie to ostatni film z serii o znanym archeologu, w którym wystąpi Harrison Ford. Zapowiada się wielkie kinowe wydarzenie, a trailer przypomina nam o czasach świetności filmów przygodowych.

Indiana Jones 5, czyli Indiana Jones i Tarcza Przeznaczenia

Dokładnie tak – przy okazji trailera, dowiedzieliśmy się także, jak nowa część będzie się nazywać. Oficjalny tytuł to Indiana Jones and the Dial of Destiny. Disney szybko wyjaśnił, że w Polsce film nazywać się będzie dokładnie tak, jak należy tłumaczyć jego angielski odpowiednik. Oznacza to, że w naszych kinach produkcja zadebiutuje jako Indiana Jones i Tarcza Przeznaczenia.

Na zwiastunie możemy obejrzeć swoistą kompilację “the best of” Indiana Jones, czyli klasycznie mamy tutaj skakanie, pościgi, złych nazistów, charakterystyczny odgłos pejcza i, klasycznie, sporo walki. Muszę przyznać, że Harrison Ford trzyma się wybitnie dobrze, a obserwowanie go w tej roli po raz ostatni należeć będzie do wielkich przyjemności. Taką mam przynajmniej nadzieję.

W filmie oprócz Harrisona Forda pojawi się także Phoebe Waller-Bridge (jako jego córka chrzestna), Antonio Banderas, Renee Wilson oraz Mads Mikkelsen. Film do kin trafi 30 czerwca 2023 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie