Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Crytek zaskakuje. Nowy i darmowy shooter dewelopera wygląda świetnie

Oglądajcie pierwszy gameplay i garść screenów.

Crytek zapowiadało jakiś czas temu, że podczas targów E3 2017 ujawni rozgrywkę z tytułu Hunt: Showdown. Choć gra była prezentowana za zamkniętymi drzwiami, w sieci znalazł się również filmik z komentarzem dewelopera, który przedstawia wielkie polowanie na potwory.

Hunt: Showdown to kooperacyjna gra akcji powstająca na komputery PC, oparta na modelu darmowym z mikropłatnościami. Podczas rozgrywki na mapie znajdą się drużyny złożone z czterech graczy każda. Celem zespołów będzie odpieranie ataku sił demonicznych i pokonanie finałowego bossa. Każdy team będzie walczył na własną rękę i przy okazji rywalizował między sobą. Tutaj tylko jedna ekipa może wygrać i nawet, jeśli nasz zespół jako pierwszy ukatrupi bossa, konkurencja może się na nas zaczaić i odebrać trofeum, zwyciężając tym samym mecz.

Poniżej możecie zobaczyć pierwsze fragmenty rozgrywki z Hunt: Showdown – to bardzo wczesna wersja, która jednak już teraz wygląda naprawdę nieźle i rokuje na świetną zabawę. Jest klimacik!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się