Humble Bundle też znika z Rosji i Białorusi. Charytatywna paczka gier w drodze

Humble Bundle - grafika
PC

Humble Bundle to słynny sklep z paczkami gier i pojedynczymi tytułami. Firma zdecydowała się zawiesić sprzedaż swoich produktów w Rosji i Białorusi.

Humble Bundle nie tylko zablokuje sprzedaż swoich gier oraz bundli w wymienionych regionach, ale też przygotowuje paczkę gier, której sprzedaż wspomoże osoby dotknięte inwazją Rosji na Ukrainę. Firma zachęca też do wpłacania pieniędzy na rzecz organizacji wspierających ofiary konfliktu.

Podobnie jak wiele osób na całym świecie, potępiamy brutalną i bezprawną inwazję na Ukrainę oraz kryzys humanitarny, który ona wywołuje.
W dniu dzisiejszym zawieszamy sprzedaż wszystkich produktów Humble i tytułów Humble Games w Rosji i na Białorusi.
Wielu członków naszej niesamowitej społeczności pytało, jak mogą pomóc w walce z Ukrainą. Aktywnie pracujemy nad pakietem charytatywnym, który ma pomóc ofiarom i uchodźcom z Ukrainy, a szczegóły ogłosimy w nadchodzącym tygodniu.
W międzyczasie zachęcamy społeczność Humble do przekazywania datków bezpośrednio do Razom for Ukraine, International Rescue Committee (IRC), International Medical Corps lub Direct Relief, jeśli to możliwe.

Oświadczenie Humble Bundle

O wstrzymaniu sprzedaży swoich gier i usług w Rosji i (w wybranych przypadkach) Białorusi zdecydowało wiele innych firm związanych z gamingiem. Do grona tego zaliczają się chociażby Take-Two, CD Projekt, Microsoft Activision BlizzardBloober TeamElectronic Arts. To jednak tylko część gigantów branży zaangażowanych w pomoc Ukrainie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie