Wygląda na to, że recenzje Hogwarts Legacy dostaniemy przed premierą

Hogwarts Legacy - kiedy recenzje? Znamy możliwy termin
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Być może twórcy z Avalanche Software są pewni swego? Hogwarts Legacy dostanie recenzje i wychodzi na to, że przeczytamy je przed premierą.

Nie zliczę już, ile razy zachwycałem się nową grą ze świata Harry’ego Pottera, nawet mimo panujących wokół niej kontrowersji. Tytuł zapowiada się fantastycznie, a każde kolejne szczegóły nastrajają pozytywnie. Ciężko jednak w tym wszystkim nie zacząć się zastanawiać: “czy faktycznie może być tak dobrze?”. W końcu spełnienie mokrych snów fanów Wizarding World brzmi miejscami aż za dobrze.

Na szczęście przekonamy się o tym jeszcze przed premierą, a przynajmniej na to wskazują informacje od konta PlayStation Game Size na Twitterze. Użytkownik specjalizujący się w przeszukiwaniu danych z PSN twierdzi, że gra otrzyma recenzje 6 lutego 2023 roku o godzinie 13:00 czasu polskiego. Oznacza to, iż z opiniami krytyków na temat pozycji zapoznamy się na cztery dni przed premierą albo trzy, jeśli liczyć posiadaczy specjalnej edycji gwarantującej wcześniejszy dostęp.

Użytkownik Twittera zapowiada również, że w ciągu najbliższych dni przedstawi nam informacje dotyczące rozmiaru plików Hogwarts Legacy na PlayStation. Wciąż czekamy również na umożliwienie pre-loadu, bo posiadacze Xbox mogą to robić już od jakiegoś czasu. Na razie nie ma żadnych informacji w tej sprawie, jeżeli chodzi o wersję na PC.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie