Fani mają ciarki po genialnym zwiastunie Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy - nowy zwiastun wywołuje u graczy ciarki
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Klimat, ikoniczna sowa, parę urywków ukazujących świat, a także znana chyba każdemu melodia. To sprawiło, że nowy zwiastun Hogwarts Legacy zachwycił graczy.

Nie sposób nie zachwycać się nową grą z uniwersum Wizarding World. Nawet jeżeli wokół niej panują praktycznie same kontrowersje. Spójrzcie tylko na ten świetny zwiastun.

Hogwarts Legacy zachwyca

Wystarczy jedynie minuta i dwadzieścia sekund, aby zachwycić niektórych graczy. I to właśnie udało się Avalanache Software. Studio niedawno wypuściło najnowszy zwiastun Hogwarts Legacy, a w komentarzach dominują jedynie głosy zachwytu. Większość z nich pisze, że „poczuło ciarki”, szczególnie w końcowych sekundach trailera.

Zwiastun sam w sobie może jakiś wybitny nie jest. Ot, to króciutki cinematic oparty na locie sowy z listem z Hogwartu. Zwierzę najpierw przeczesuje korytarze Hogwartu, ukazując nam dobrze znane rejony i sale. Dowiadujemy się także czegoś i niepokojących zjawiskach w szkole. Uczniowie zastanawiają się, jaka magia mogła je wywołać. Później trafiamy do Zakazanego Lasu, gdzie uczniowie walczą z pająkami (ale raczej nie są to akromantule, które trafiły tam dzięki Hagridowi).

Wreszcie naszym oczom ukazuje się śmierciożerca próbujący okiełznać gryfa. Po chwili coś jeszcze bardziej zaskakującego – smok. Zapewne będziemy z nimi walczyć w grze. Na samym końcu sowa zrzuca list z Hogwartu na ręce dziewczyny, która reprezentuje naszą postać stworzoną przy pomocy kreatora. Wtedy właśnie możemy usłyszeć klasyczny motyw muzyczny, który zachwyca tak wielu fanów marki, niezależenie od tego, ile mają lat.

W tym miejscu przeczytacie sporo nowych przecieków o grze. Kontrowersje niestety nie odpuszczają, a twórcy muszą mierzyć się z kolejnymi zarzutami.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie