hitman 3 colorado

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Hitman 3 z darmową misją na PC, PlayStation i Xbox. Oferta ograniczona czasowo

Twórcy serii Hitman lubią częstować graczy bezpłatnymi trialami z produkcji. Oto kolejny. Tym razem możemy zwiedzić Colorado.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, IO Interactive oferuje następną misję w Hitmanie 3 za darmo. Tym razem jest to Colorado z pierwszej części nowej trylogii. Etap wypróbujemy bez opłat od 7 do 17 października.

Colorado zwiedzimy zarówno na pececie, jak i na konsolach PS i Xbox. Aby to zrobić, należy mieć albo grę Hitman 3, albo bezpłatny zestaw startowy, który pobierzecie w sklepie Epic Games, PlayStation lub Microsoft. Oto potrzebne linki:

Przy okazji warto przypomnieć, że IO Interactive pracuje obecnie nad nową produkcją o Jamesie Bondzie, która ma pod wieloma względami przypominać grę o Agencie 47. Przede wszystkim otoczenie będzie reagowało na nasze poczynania, a oprócz tego akcję mamy śledzić z perspektywy TPP. Twórcy obiecują, że położą większy nacisk na fabułę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się