Hitman 3 – gracz pokazał filmik, na którym tłum NPC-ów podąża ślepo za łysym przywódcą

Hitman 3 tłum
Newsy PC

Hitman 3 miał premierę dawno temu. Jednak fani wciąż grają w tytuł, czego dowodem są kolejne ciekawe materiały w sieci. Jeden z nowszych filmików wydał nam się szczególnie dziwny.

Polski youtuber Trzebiat od dawna publikuje na swoim kanale intrygujące nagrania z Hitmana. Jeden z najświeższych filmików pokazuje eksperyment gracza z modem w pecetowej wersji trzeciej części trylogii.

Na wideo widzimy scenkę, w której postacie na mapie w Berlinie lgną do sympatycznego bohatera. Ba, one podążają za nim, jakby był ich guru. NPC-ów jest tak dużo, że trudno byłoby wcisnąć tu garotę.

Niby nie jest to nic spektakularnego, ale biorąc pod uwagę specyfikę gry i to, co Agent 47 zazwyczaj robi z NPC-ami, pokazany na materiale widok jest co najmniej dziwny. To wygląda trochę jak metafora sytuacji politycznej w niektórych krajach: robisz ludziom krzywdę, a oni i tak za tobą idą.

Do tej pory polski specjalista od dziwnych treści związanych z Hitmanem 3 pokazywał swoją kreatywność, grając na konsoli. Wygląda na to, że teraz zaczyna bawić się z modami w wersji PC. To otwiera przed nim nowe możliwości. Biorąc pod uwagę to, co do tej pory mogliśmy zobaczyć na koncie youtubera, aż strach pomyśleć, co wyniknie z tej zabawy.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie