Za darmo Hitman GOTY i Hitman 2. Wystarczy mieć „trójkę”

Hitman, a potem fiasko. Twórców serii chcieli kupić za 1 dolara
Newsy

Świetne wieści dla fanów Agenta 47. Jeśli posiadasz grę Hitman 3, ale jakimś cudem nie ograłeś/ograłaś poprzednich odsłon, otrzymasz je za darmo.

Studio IO Interactive postanowiło „stworzyć” trylogię z łysolcem, a to w ten sposób, że nie kupisz już Hitman GOTY i Hitman 2 jako osobnych produktów. Zostaną one wycofane ze sprzedaży i będą dostępne jedynie w ramach tytułu Hitman World of Assassination. W skład pakietu wejdzie oczywiście i „trójka”. A jeśli masz trzecią odsłonę, poprzednie zgarniesz za darmo.

Premiera Hitman World of Assassination jest planowana na 26 stycznia tego roku. Tego dnia wszyscy posiadacze trzeciej części serii otrzymają bezpłatną aktualizację do World of Assassination. Tym samym dwie wcześniejsze części dostaniemy za darmo.

Warto wspomnieć, że jeśli masz już w swojej bibliotece dwie starsze odsłony gry, zachowasz je i będziesz miał/a do nich dostęp. Problem pojawi się taki, że nie dokupisz już do nich dodatków, które znikną ze sprzedaży.

Cena Hitman World of Assassination została ustalona na 70 dolarów, czyli około 300-310 zł. W sprzedaży pojawi się również Deluxe Pack wyceniony na 30 dolarów (około 130 zł). Kto po niego sięgnie, otrzyma dodatki Hitman 3 Deluxe Pack, Hitman 3 Seven Deadly Sins Collection i Hitman 2 Expansion Access Pass. To dodatkowe misje i zlecenia do każdej z gier.

Fajnym pomysłem będzie dostępna na Steam opcja „Skompletuj zestaw”. Wówczas przy zakupie Deluxe Pack nie zapłacisz całej kwoty, jeśli posiadasz już część dodatków, które wchodzą w skład rozszerzenia. Zostanie nam policzone „proporcjonalnie”. Inne wersje gry, spoza Steam, również skorzystają z takiego zakupu, lecz będzie on wbudowany w wewnętrzny sklep gry.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie