Wyjątkowa strzelanka w Xbox Game Pass. Gra jest już dostępna

Xbox Game Pass
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S

Posiadacze abonamentu Xbox Game Pass przyznają, że początek nowego roku to sporo dobrych wieści. Do usługi Microsoftu trafi wkrótce kilka ciekawych gier, a jedna z nich jest dostępna już teraz. Sprawdź, jaki tytuł pojawił się w abonamencie i przekonaj się, dlaczego warto w niego zagrać.

Xbox Game Pass z nową grą. To ciekawy FPS

Wczoraj pisaliśmy dla was o nowej grze-niespodziance, która pojawiła się w abonamencie Microsoftu. Już od 3 stycznia w usłudze dostępny jest tytuł Close to the Sun. Pojawił się w sumie znikąd, ale to na tyle ciekawa gra, że zwyczajnie warto dać jej szansę. No i miła niespodzianka, wszak dodatkowy tytuł do ogrania jest lepszy, niż jego brak. Dzisiaj nadszedł czas na kolejną grę, która pojawiła się w usłudze. Tym razem jest to jednak nieco większy „kaliber”.

Już dziś w abonamencie Xbox Game Pass dostępna jest gra Hell Let Loose. Tytuł bez problemów ogracie na komputerach osobistych, Xbox Series X|S, czy nawet w chmurze. Co warto wiedzieć o grze? To drugowojenna strzelanka z niesamowicie mocnym, ciężkim klimatem. Podobnie jest w przypadku samej rozgrywki, bo tytuł ten nijak ma się do popularnych odsłon Call of Duty czy Battlefield. W tym wypadku jest zdecydowanie ciężko.

Hell Let Loose to strzelanka FPS stworzona przez studio Black Matter i wydana przez Team17. Gra ukazała się na rynku w 2021 roku na pecetach, konsolach PS5 i Xbox Series X|S. Tytuł pozwala nam wcielić się w żołnierza z okresu II Wojny Światowej, który bierze udział w bitwach na wielu frontach tamtego konfliktu. Nie brakuje zatem strzelania w Stalingradzie, podczas operacji Aliantów na zachodzie Europy i nie tylko.

Warto zauważyć, że gra jest nastawiona na rozgrywkę wieloosobową. Jest to również tytuł wymagający. Bez odpowiedniej współpracy z zespołem, komunikacji i odpowiedniej dozy ostrożności nie przeżyjemy zbyt długo. Bezmyślne szarże należy zastąpić przemyślanym zachodzeniem wroga od tyłu, flankowaniem i taktyką.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie