W Halo Infinite założymy nosek renifera. Niedługo ma ruszyć świąteczne wydarzenie

Halo Infinite - grafika
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Halo Infinite ma regularnie dostawać nową zawartość. Choć twórcy nie zdradzili szczegółów na temat świątecznego eventu, pojawiły się dość istotne przecieki.

Halo Infinite nie jest jak Battlefield 2042 i czapka mikołaja czy nosek renifera raczej nie powinny nikogo zgorszyć.

Halo Infinite i świąteczne wydarzenie

343 Industries cały czas łata, naprawia i dodaje więcej rzeczy do niedawno wydanego modułu free-to-play swojego najnowsze Halo. Twórcy właśnie wypuścili najnowszą aktualizację, ale nie chcą spoczywać na laurach. Fani oczekują na kolejne wydanie eventu Fracture: Tenrai, ale po drodze mamy dostać również Winter Contingency.

Świątecznie wydarzenie zostało zapowiedziane przez deweloperów, ale nie przedstawili oni jeszcze żadnych szczegółów na jego temat. Od tego są jednak leakerzy, którzy donoszą, że event powinien rozpocząć się 21 grudnia i potrwa do 4 stycznia. Choć to nic pewnego, brzmi dość rzetelnie, zważywszy na to, że wydarzenie potrwać ma dwa tygodnie.

Twórcy wyjaśniali, że Winter Contingency stworzone zostało na znacznie mniejszą skalę niż Fracture. Oznacza to, że raczej nie ma co spodziewać się zawrotnej liczby nowości. Z pewnością jednak pojawią się nowe skórki i elementy pancerza. Zresztą, jeden z leakerów wskazuje na niezwykle urocze dodatki:

Być może nie powinniśmy również liczyć na nowe tryby gry, ale samemu bardzo chętnie porzucałbym się śnieżkami. W grze istnieje mechanika rzucania generatorami, więc potencjał z pewnością jest.

Mamy nadzieję, iż przecieki okażą się prawdziwe, a wydarzenie zaoferuje nam jednak coś więcej, niż nowe wyzwania i skórki. Tym bardziej że niedawno zastosowano poprawki do wciąż nieidealnego battle pass.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie