Widmo wielkich zmian nad Halo Infinite. Gra wreszcie wyjdzie na prostą?

Halo Infinite - grafika
Newsy PC Xbox Series XOne

Microsoft potwierdza, że zespół odpowiedzialny za Halo Infinite przechodzi duże zmiany. Możliwe, że odbiją się one na dalszych losach produkcji.

Szefowa 343 Industries, Bonnie Ross, przekazała graczom smutną wiadomość. Deweloperka musi odejść ze studia, aby zając się „rodzinną sprawą związaną ze zdrowiem”.

Choć miałem nadzieję, że zostanę z Halo aż do zimowej aktualizacji, informuję was, że opuszczam 343 i zajmuję się rodzinną sprawą związaną ze zdrowiem. Jestem niesamowicie dumna z pracy, jaką wszyscy w 343 Industries wykonali przy Halo Infinite, Master Chief Collection, serialu telewizyjnym Halo i wielu innych projektach. To był zaszczyt służyć u boku zespołu przez ostatnie 15 lat i być częścią uniwersum, które kocham. Dziękuję wszystkim w społeczności Halo za wsparcie. Przyszłość Halo jest świetlana. Nie mogę się doczekać, kiedy wszyscy zobaczycie, co mamy w zanadrzu. I kiedy będe kibicować obok was, jako fanka, na Mistrzostwach Świata Halo w październiku.

– poinformowała szefowa 343 Industries, Bonnie Ross

Microsoft zapowiedział, że obowiązki Ross przejmie Pierre Hintze, który do tej pory piastował stanowisko szefa produkcji. To jednak nie koniec ogromnych zmian w zarządzie 343 Industries.

Utworzono nowe stanowiska, które mają pomóc w lepszym zarządzaniu zespołem. Związany z serią od czasu Halo: Reach deweloper Bryan Koski został głównym menadżerem marki, a wspierająca 343 Industries od Master Chief Collection Elizabeth Van Wyck będzie opiekować się biznesem i operacjami studia.

Od paru miesięcy Halo Infinite jest mocno krytykowane za brak znaczących aktualizacji zawartości i kiepską komunikację 343 Industries. Choć nie jest to nic pewnego, szeroko zakrojone zmiany w zarządzie studia sugerują, że Microsoft chce zmienić tor rozwoju najnowszej odsłony Halo. Część graczy komentujących zmianę w mediach społecznościowych twierdzi, że odejście Ross może skierować Infinite na ścieżkę zmian na lepsze.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie