Halo Infinite dostanie aktualizację z nowymi trybami i oczekiwanymi poprawkami

Halo Infinite dostanie aktualizację z nowymi trybami i oczekiwanymi poprawkami
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Halo Infinite może i nie jest zbyt obfite, ale twórcy chcą regularnie dodawać nowości do swojej gry. Już niedługo do graczy trafi kolejna aktualizacja.

Tym razem będzie nie byle jaka, bo umożliwi nam rozgrywkę w nowych trybach. Część z nich jest raczej dobrze znana fanom serii.

Halo Infinite z nowymi trybami

Najnowsza część legendarnej serii Halo nie imponuje zawartością na premierę. Oczywiście, mamy tutaj customizację, parę fajnych map, broni i trybów, jednak tego typu pozycja free-to-play powinna być regularnie rozwijana. Deweloperzy z 343 Industries doskonale chyba to rozumieją, bo już jutro udostępnią kolejny patch.

Jak pochwalił się na Reddicie jeden z deweloperów, 14 grudnia nastąpi premiera kolejnej aktualizacji. Tym razem może to być spory patch, gdyż wprowadzi nowe tryby gry. Chodzi tu o cztery playlisty:

  • Slayer
  • Fiesta
  • Free for All
  • SWAT (Tactical Slayer)

Twórcy już wcześniej wyjaśniali, że playlista Slayer otrzyma kolejne nowości, ale raczej nie nastąpi to przed świętami. Na szczęście deweloperzy chcą uatrakcyjnić nam chwilę wolnego, więc postanowiono „przywrócić” znane weteranom serii tryby. Ciekawe, czy „wycieknięte” niedawno warianty gry faktycznie się w niej pojawią?

Deweloper wyjaśnia, że to nie koniec nowości. Nowa łatka uatrakcyjni nam wykonywanie wyzwań i obniży próg niektórych z nich. Pojawić się również ma nowa kategoria wyzwań bazujących na zdobywaniu punktów przez graczy, co w przyszłości ma przyczynić się do ulepszenia systemu punktów doświadczenia opartych na wydajności gracza. Twórcy, rzecz jasna, nie przestaną łatać bugów i problemów z optymalizacją na niektórych komputerach.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie