3 miesiące Xbox Game Pass za darmo dla wybranych. Sprawdź, czy się łapiesz

Xbox Game Pass luty 2023. Zapowiada się gorący okres nowości
PC

Gramy i dostajemy coś za darmo? Marzenie każdego gracza się spełniło. Xbox Game Pass na 3 miesiące może być darmowy, o ile w danym przedziale odpaliliście któryś z tytułów.

Wystarczyło zagrać w tytuł od Microsoftu, a firma nagradza nas subskrypcją!

Xbox Game Pass za darmo

Ostatni okres był niezwykle udany dla Microsoftu jako wydawcy gier wideo (choć bieżący się na taki nie zapowiada). Ukazało się parę świetnych pozycji, które z miejsca trafiły do usługi XGP. Subskrypcja zdecydowanie pomaga w zdobyciu nowych klientów i rozreklamowaniu gier firmy.

Teraz wydawca postanowił podziękować graczom w wyjątkowy sposób. Oto bowiem każdy, kto zagrał w jedną z wymienionych poniżej gier w okresie do 28 lutego 2022 roku, może odebrać 3 miesiące XGP całkowicie za darmo. Tymi grami są Halo Infinite, Forza Horizon 5 lub Age of Empires IV w wersjach na PC.

Byłoby jeszcze piękniej, gdyby nie drobna łyżka dziegciu – oferta obowiązuje wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy do tej pory nie posiadali członkostwa Game Pass. Co ciekawe, do uzyskania promocji wystarczy nawet odpalenie darmowego trybu multiplayer w Halo Infinite. Zawsze coś!

Jeżeli interesuje Was wyjątkowa promocja – zapraszamy na tę stronę. Wystarczy się zalogować, przypisać kartę i odebrać 3 miesiące usługi za darmo. Oczywiście po tym okresie naliczane są opłaty, ale w dowolnej chwili można zrezygnować.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie