Ron Swanson w Half-Life 2 nowym hitem internetu. Zobaczcie komiczną przeróbkę

Half-Life 2 z Ronem Swansonem. Komiczna przeróbka [WIDEO]
Filmy i seriale Newsy Rozrywka

Ron Swanson z popularnego serialu Parks & Recreation zawitał do świata z Half-Life 2. Efekt jest komiczny, ale jak zwykle stoi na niezwykle wysokim poziomie.

Internauta o ksywce eli_handle_b.wav słynie z niezwykle dopracowanych przeróbek w stylu Jasia Fasoli w Cyberpunku 2077, Ace’a Ventury w Wiedźminie czy nawet Michaela Scotta w Mass Effect. Dość powiedzieć, że nie tylko wyglądają zadziwiająco realistycznie, ale i wykorzystane z filmów czy seriali sceny idealnie pokrywają się z tym, co dzieje się w danej grze.

Teraz internauta podzielił się kolejnym świetnym filmem, tym razem z Ronem Swansonem z serialu Parks & Recreation. Fani pozycji z pewnością kojarzą postać niekiedy naburmuszonego, mocno antysystemowego fana mięsa i dyrektora działu parków i rekreacji w niewielkiej mieścinie Pawnee. Nick Offerman wybitnie dobrze sportretował jego charakter, a Swanson przeszedł do kanonu najbardziej rozpoznawalnych fikcyjnych postaci w serialach telewizyjnych.

Z racji tego, że bohater uwielbia zagadki, został niejako wysłany do City 17 – totalitarnego miasta będącego główną lokacją w hitowej grze od Valve. Od lat “trójki” nie dostaliśmy, więc może fani poczują się nieco uspokojeni, mogąc obejrzeć tak fantastyczną przeróbkę.

Valve skończyło swoją przygodę z Half-Life 2 lata temu (nie wydając niestety Episode 3). Firma wciąż jednak zamierza kontynuować tworzenie gier wideo, a o ich kolejnej pozycji mamy usłyszeć rzekomo już niedługo. Zawsze pozostaje również fenomenalne HL Alyx na VR, o ile takim sprzętem dysponujecie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie