Wiedźmin 3 z Psim Detektywem. Ace Ventura w rozbrajającej parodii fana

Wiedźmin 3 z Psim Detektywem. Ace Ventura w rozbrajającej parodii fana
Newsy PC PS4 PS5 Rozrywka Switch Xbox Series XOne

Zapraszamy na porządną dawkę humoru. Do świata gry Wiedźmin 3 przybył bowiem nie kto inny, jak mistrz komedii, Jim Carrey we własnej osobie.

Wiedźmin 3 z Psim Detektywem zamiast Białego Wilka? Jeden z fanów przygotował genialną parodię, w której umieścił kultowego Ace Venturę w świecie Dzikiego Gonu.

Jeśli jesteś fanem Jima Carrey’a i jego przesadnej mimiki, na pewno odnajdziesz się w tym szaleństwie. Ace bierze udział w poszukiwaniu Ciri, siada do partyjki Gwinta, która swoją drogą jest priorytetem przed jakimikolwiek poszukiwaniami oraz… całuje Triss Merigold. Z języczkiem.

Całość została zmontowana naprawdę profesjonalnie i z bardzo dobrym doborem kadrów/scen. Pamiętaj, że to nie pierwsza taka parodia. Ten sam autor wrzucił wcześniej Jima Carrey’a do Cyberpunk 2077. Stworzył również filmik z Jasiem Fasolą, który odwiedza Night City.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie