Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe battle royale na PS4 pobrane ponad 1,5 miliona razy w ciągu doby

Deweloperzy chwalą się popularnością swojej gry w wersji na PlayStation 4. Wy też pobraliście?


Developer Daybreak Games ogłosił dziś, że H1Z1, produkcja z gatunku battle royale, została pobrana ponad 1,5 miliona razy w ciągu pierwszej doby od premiery na PlayStation 4. Całość jest dostępna w formie otwartej bety, dostępnej za darmo w PlayStation Store. Premierę pełnej wersji gry przewidziano jeszcze w tym roku.

To niesamowite osiągnięcie i chcemy podziękować wszystkim graczom, którzy przyczynili się do tego wyniku – powiedział Terrence Yee, producent H1Z1. – Uważamy, że udało nam się znaleźć odpowiedni balans w temacie konsolowego battle royale, czego wynikiem jest pozytywna reakcja graczy na przeprojektowaną wersję H1Z1. Będziemy dalej ulepszać grę na podstawie opinii uczestników otwartej bety, by upewnić się, że dostarczamy najlepsze możliwe doświadczenie dla naszej stale rosnącej społeczności.

H1Z1 zaprojektowano od nowa specjalnie dla grających na platformie PlayStation 4. Gra posiada między innymi większy arsenał, z sześcioma nowymi broniami, oraz w pełni przeprojektowany interfejs użytkownika. Mecze są szybkie i pełne szaleńczej walki o przetrwanie. Nowy system progresji broni sprawia, że gracze angażują się mocniej, rywalizując o zdobycie często pojawiających się zrzutów sprzętu, którego wartość zwiększa się wraz z upływem czasu.

Sterowanie w H1Z1 zostało na PS4 dostosowane do maksymalnego tempa rozgrywki i siania destrukcji. Dzięki dobrze znanej kołowej strukturze menu broni, gracze mogą szybko przełączać się między bronią palną a granatami. System ekwipunku typu grab-and-go ułatwia zaś graczom zbieranie sprzętu w biegu.

Jeśli chodzi o zrzuty sprzętu z powietrza, nigdy wcześniej nie pełniły one aż tak istotnej roli w H1Z1. Jako że stanowią podstawową metodę zdobywania najlepszej broni i przedmiotów, gracze muszą podejmować strategiczne decyzje o stawaniu do rywalizacji o masowe zrzuty powietrzne, by zdobyć silniejszy pancerz i uzbrojenie. Ostrożniejsi gracze mogą udać się w poszukiwanie specjalnych skrzynek ze sprzętem o podobnie wyższym poziomie, które ukryto na mapie. Muszą tylko nasłuchiwać informacji płynących z radio, a w bliskiej odległości także specjalnego sygnału.

Pakiety H1Z1: Battle Royale PS4
Dla grających w otwartą betę H1Z1 na PlayStation 4 stworzono trzy specjalne pakiety w edycji limitowanej:

  • Pakiet Startowy (7.49 EUR)
  • Pakiet Standardowy (25.64 EUR)
  • Pakiet Deluxe (62.99 EUR)

Członkowie PlayStation Plus otrzymują także jeden darmowy pakiet, który zapewnia dwa przedmioty z oferty dostępnej w skrzynkach Nemesis Crate – taktyczny pancerz oraz plecak odkrywcy.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%