Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

H1Z1 za darmo. Produkcja przechodzi na F2P

Już od dziś można grać w H1Z1 całkowicie za darmo. Producent zmienia podejście do rozpowszechnienia gry.

Popularna gra typu battle royal przechodzi na model darmowy. H1Z1 od dziś jest do pobrania na platformie Steam bez żadnych dodatkowych opłat.

Gracze, którzy przed dniem dzisiejszym zakupuli grę, dostaną 10 skrzynek Victory i 10 tys. Czaszek. To nagroda za to, że postanowili wcześniej zainwestować w grę.

Nie da się ukryć, że na polu battle royal robi się w związku z nowym ogłoszeniem twórców H1Z1 coraz ciekawiej. Oprócz wymienionej gry, darmowy jest też tryb battle royal w Fortnite. Obie gry na pewno mają swoich zwolenników jak i przeciwników. Ciekawe jak w starciu z darmowymi produkcjami, poradzi sobie PUBG.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%