Battle Royale za darmo na PS4. Zobaczcie gameplay

Battle Royale za darmo na PS4. Zobaczcie gameplay
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PS4

Nie tak dawno mieliśmy obszerną zapowiedź H1Z1 na PlayStation 4. Niedługo odbędzie się otwarta beta, ale już dzisiaj możemy spojrzeć, jak tytuł śmiga na sprzęcie od Sony.

Serwis Gamespot publikuje trwający ponad 8 minut gameplay z H1Z1 w wersji na PlayStation 4. Otwarta beta strzelaniny z gatunku Battle Royale rozpocznie się 22 maja 2018. Zapraszamy do oglądania i przypominamy najważniejsze szczegóły na temat gry.

Gracze mogą już zamówić przedpremierowo specjalny pakiet H1Z1 w cenie 23.33 euro, w którym znajdują się unikatowe przedmioty kosmetyczne – otrzymuje się je wraz z rozpoczęciem otwartej bety – a także dynamiczny motyw, dostępny od momentu zakupu. Członkowie PlayStation Plus będą mogli się cieszyć obniżką ceny zestawu przedpremierowego o 20%.

H1Z1 na PS4 zaprojektowano z myślą o konsoli, a rozgrywka skupia się na bazowych dla gatunku elementach, które czynią battle royale tak atrakcyjnym dla graczy. Gra zawiera nowy system progresji broni, zaprojektowany od nowa interfejs oraz nowe bronie i sprzęt.

– H1Z1 na PS4 to prawdziwa rozwałka w stylu battle royale. Dla PlayStation 4 przeobraziliśmy tę grę od podstaw i zaprojektowaliśmy tak, by podkreślała esencjonalne elementy battle royale, które czynią ten gatunek ekscytującym dla graczy i oglądających rozgrywkę – powiedział TerrenceYee, producent H1Z1. –Dodaliśmy kluczowe dla zróżnicowania rozgrywki możliwości, by gra pozostała szalona i przynosząca wiele zabawy – by była wymarzoną strzelaniną akcji w stylu battle royale o niesamowitym tempie.

Sterowanie na PS4 wyważono w taki sposób, by utrzymać skupienie graczy na akcji. H1Z1 posiada teraz system ekwipunku typu grab-and-go, co upraszcza zbieranie przedmiotów i zarządzanie nimi; dobrze znany kołowy system wyboru broni, dzięki czemu gracze mogą szybko przełączać się między bronią palną i granatami; oraz przeprojektowany interfejs, z którego wszystkie informacje da się odczytać na pierwszy rzut oka. System craftingu został także usunięty z gry.

Korzystając ze zwiększonej możliwości, edycja PS4 idzie o krok dalej w kwestii charakterystycznej dla H1Z1 – szybkiej walki poprzez wprowadzenie nowych mechanik progresji. Prędkość chmury gazu została zmieniona tak, by przyspieszyć mecz, a system zrzutów przeprojektowano tak, by gracze musieli się ciągle poruszać i angażować w walki.

Wraz z nową mechaniką progresji, gracze mogą znaleźć sześć broni pierwszego poziomu na początku meczu i muszą podjąć strategiczną decyzję dotyczącą tego, o które zrzuty chcą zawalczyć, by uzyskać broń i sprzęt wyższego poziomu. Masowe zrzuty sprzętu z powietrza następują na przestrzeni całej mapy i dzięki nim gracze mogą zdobyć dobrze znaną broń, taką jak AK czy AR, oraz nowe pozycje w arsenale, takie jak KH43, Marauder, Combat Shotgun, CNQ-9, ScoutRifle czy MK46. Zrzuty służą za główną metodę zdobywania silniejszych pancerzy, które teraz zapewniają graczom dodatkowe zdrowie.

H1Z1 PS4

Mimo że zrzuty będą podstawowym sposobem na zapewnienie sobie sprzętu wyższych poziomów, na mapie ukryto specjalne skrzynki zawierające broń i sprzęt poziomu 2 oraz 3. Gracze stosujący bardziej pasywną strategię mogą skrupulatnie przeszukiwać świat gry, by odnaleźć te rzadkie skrzynki, emitujące cichy szum radiowy ora – gdy gracz się do nich zbliża – specjalny sygnał.

H1Z1 zostało w pełni zoptymalizowane dla PlayStation 4 i działa z prędkością 60 klatek na sekundę na PS4 Pro.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie