Darmowe H1Z1: Battle Royale na PS4. Jest data premiery

0 komentarzy

Daybreak Games ogłosiło dzisiaj, że H1Z1: Battle Royale na PlayStation 4 opuszcza fazę otwartej bety, która cieszyła się ogromna popularnością. Jednocześnie zdradzona została data premiery produkcji w ostatecznej wersji.

Darmowa gra H1Z1: Battle Royale na PS4 została sprawdzona w fazie otwartej bety przez ponad 10 milionów graczy. Teraz deweloper informuje, że beta zostaje zakończona, a strzelanka zbliża się do ostatecznej premiery.

Data premiery H1Z1: Battle Royale na PS4

Oficjalna premiera H1Z1 została zaplanowana na 7 sierpnia 2018 roku i przyniesie ze sobą szereg usprawnień oraz nową zawartość dostępną w grze, włączając w to:

  • Dwie nowe bronie: Wybuchowa wyrzutnia RPG oraz zabójczy karabin snajperski SOCOM dodadzą nowe warstwy taktycznego planowania do utrzymanej w szybkim tempie rozgrywki w H1Z1,
  • Nowy pojazd:  ARV zmieści w sobie całą, pięcioosobową drużynę, posiada także otwierany właz dla najlepszego strzelca w twojej ekipie,
  • Battle Pass Sezonu 1: Gracze mogą teraz odblokowywać nową zawartość dodatkową w trzech ścieżkach zdobywania nagród (darmowa, premium oraz PS Plus),
  • Nowe pakiety specjalnie na premierę: Przygotuj się do walki wraz z Hardline Deluxe Bundle lub inspirowanym kung-fu Viper Starter Bundle, zapewniającymi maksymalne możliwości w zakresie modyfikowania wyglądu postaci,
  • Dodatkowa optymalizacja rozgrywki i inne usprawnienia: Broń, ruch, zrzuty wyposażenia i rozkład przedmiotów na mapie zostały zbalansowane i usprawnione.

H1Z1: Battle Royale – informacje i zwiastun

H1Z1 zaprojektowano od nowa specjalnie dla grających na platformie PlayStation 4. Gra posiada między innymi większy arsenał, z sześcioma nowymi broniami, oraz w pełni przeprojektowany interfejs użytkownika. Mecze są szybkie i pełne szaleńczej walki o przetrwanie. Nowy system progresji broni sprawia, że gracze angażują się mocniej, rywalizując o zdobycie często pojawiających się zrzutów sprzętu, którego wartość zwiększa się wraz z upływem czasu.

Sterowanie w H1Z1 zostało na PS4 dostosowane do maksymalnego tempa rozgrywki i siania destrukcji. Dzięki dobrze znanej kołowej strukturze menu broni, gracze mogą szybko przełączać się między bronią palną a granatami. System ekwipunku typu grab-and-go ułatwia zaś graczom zbieranie sprzętu w biegu.

Jeśli chodzi o zrzuty sprzętu z powietrza, nigdy wcześniej nie pełniły one aż tak istotnej roli w H1Z1. Jako że stanowią podstawową metodę zdobywania najlepszej broni i przedmiotów, gracze muszą podejmować strategiczne decyzje o stawaniu do rywalizacji o masowe zrzuty powietrzne, by zdobyć silniejszy pancerz i uzbrojenie. Ostrożniejsi gracze mogą udać się w poszukiwanie specjalnych skrzynek ze sprzętem o podobnie wyższym poziomie, które ukryto na mapie. Muszą tylko nasłuchiwać informacji płynących z radio, a w bliskiej odległości także specjalnego sygnału.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się