Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe H1Z1 z największą aktualizacją na PS4 już w tym miesiącu

Trzeci sezon w H1Z1 na PS4 wystartuje już 21 lutego wraz z premierą Beyond Royale – nowego, darmowego rozszerzenia będącego największą aktualizacją w historii konsolowej wersji H1Z1.

Do gry zmierzają dwa zupełnie nowe tryby rozgrywki, system rankingowy, 100-poziomowy Battle Pass oraz szereg nowych opcji oraz usprawnień.

Trzeci sezon w H1Z1 to m.in.:

  • FFA Deathmatch: Ten nowy tryb rozgrywki łączy ze sobą wartką akcję i zakrojoną na szeroką skalę rozwałkę, tworząc tym samym jedno epickie doświadczenie. Pięćdziesięciu graczy trafia tu na niewielkie pole bitwy, podczas gdy arsenał ulega ciągłej zmianie, a każdy gracz odradza się natychmiastowo. Celem jest uzyskanie 25 zabójstw, zanim skończy się czas.
  • Nowy system rankingowy: Trzeci sezon przynosi zupełnie nowy system rankingowy, który wspira dotychczasowe, sezonowe tabele wyników dla każdego z trybów battle royale (Solo, Duo i Składy). Do gry wprowadzonych zostanie sześć nowych rang (od Brązu po Mistrzowską), przy dodatkowym śledzeniu liczby zabóstw, meczy, a także innych statystyk. Statystyki zostaną zresetowane pod koniec trzeciego sezonu.
  • Poligon treningowy: Zarówno weterani, jak i nowicjusze będą mogli doskonalić swoje umiejętności i testować ekwipunek w tym nowym trybie rozgrywki. To doskonałe miejsce, by opanować każdy rodzaj broni, zanim gracz podejmie decyzję o dołączeniu do rankingowej zabawy.
  • Battle Pass 3. Sezonu: Oferujący ponad 200 przedmiotów kosmetycznych (w tym nowe typy przedmiotów i dziewięć pełnych strojów), 100-poziomowy Battle Pass 3. Sezonu to największa tego typu przepustka w H1Z1 do tej pory. Podobnie jak w poprzednich sezonach, subskrybenci PlayStation Plus otrzymają dostęp do osobnej ścieżki pełnej ekskluzywnych nagród.

Oprócz tego trzeci sezon to szeroka gama usprawnień i nowych funkcji w grze, m.in. nagrody za frekwencję, przeprojektowane lobby i interfejs, a także multum wyzwań dla graczy, którzy zdobędą wszystkie 100 poziomów Battle Passa.

H1Z1: Battle Royale oficjalnie zadebiutowało na PlayStation 4 w Sierpniu 2018 roku i natychmiast stało się hitem. Po tym, jak w ciągu zaledwie pierwszego miesiąca od premiery gra została pobrana 10 mln razy, H1Z1: Battle Royale stało się drugim najczęściej pobieranym tytułem 2018 roku. Gra znalazła się również w top 5 najczęściej pobieranych gier w zeszłym miesiącu na PlayStation.

Źródło: informacja prasowa

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się