Niespodziewana nowość w Gwincie pozwala zgarnąć świetne nagrody. Dzisiaj kolejna ważna prezentacja

Oto zasady i nagrody.

Jeśli jesteście ciekawi nowych kart do Gwinta, które trafią do gry jeszcze w grudniu, powinniście dzisiaj o godz. 21:00 wpaść na Twitcha dewelopera na kolejny krótki stream. Podczas prezentacji Paweł Burza i Michał „Luigi” Dobrowolski pokażą kolejne 20 kart szykowanych w ramach świątecznej aktualizacji. Pierwszą dwudziestkę już poznaliśmy i warto przypomnieć, że nadchodzący update będzie największy z dotychczasowych – zaserwuje nam aż 109 świeżutkich kart!

Czekając na wieczorny streaming możemy już teraz przystąpić do zabawy w ramach Wojny Frakcji. To nowość w Gwincie, która pozwoli nam zgarnąć ciekawe nagrody!
Podczas każdego Pojedynku Frakcji możecie wybrać jedną ze stron i poprowadzić jej wojska do zwycięstwa. Po tygodniu intensywnych potyczek sprzymierzeńcy wygranej frakcji zostaną nagrodzeni Kartą Premium, natomiast stronnicy przegranych uzyskają 100 Pyłu Meteorytowego. Możecie śledzić postęp wyzwania na playgwent.com/pl.

Pierwszy Pojedynek – Skellige kontra Królestwa Północy – rozpoczął się 4 grudnia. Zabawa potrwa do 11 grudnia, do godz. 16:00. Warto podkreślić, że to dopiero pierwsza Wojna Frakcji – w przyszłości będą kolejne!

Jak zdobyć nagrodę:

  1. Wybierz jedną z frakcji biorących udział w Pojedynku;
  2. Wygrywaj mecze grając wybraną frakcją – ilość wygranych frakcją A musi być większa niż ilość wygranych frakcją B (przykład poniżej);
  3. Jeśli Twoja frakcja wygra Pojedynek otrzymasz Kartę Premium. Jeśli przegra, otrzymasz 100 Pyłu Meteorytowego.

Zostaniecie uznani za sprzymierzeńców Skellige jeśli wygracie tą frakcją większą ilość meczy niż Królestwami Północy. Jeśli pod koniec Pojedynku macie na swoim koncie więcej zwycięstw Królestwami Północy zostaniecie uznani za stronników Królestw. Ilość zwycięstw frakcjami, które nie biorą udziału w Pojedynku nie ma wpływu na wynik Pojedynku ani na stronnictwo gracza.

Jak tłumaczy dodatkowo CD Projekt RED na Facebooku:

  • Liczą się wszystkie tryby online z wyjątkiem gry z przyjacielem;
  • Liczą się tylko mecze wygrane w trakcie Pojedynku, od 4 grudnia, do 16:00 w poniedziałek 11 grudnia;
  • Jakie nagrody? Do zdobycia jest Dijkstra (KP) i Lugos Szalony (SK);
  • Nie ma minimalnej liczby potrzebnych zwycięstw. Jeśli będziesz miał “remis” nagroda jest przyznawana na Twoją korzyść, tj. dostaniesz kartę premium;
  • Na stronie playgwent.pl widoczny jest postęp całego Pojedynku, nie ma możliwości sprawdzenia własnego wyniku;
  • Inne frakcje też doczekają się swoich Pojedynków.

Źródło: CD Projekt RED, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.