10 premier na obecny tydzień. Powrót wielkiej serii RPG, atak zombie, podglądanie sąsiada i sport

0 komentarzy

Początek grudnia z pewnością zaciekawi.

Czas na sprawdzenie, co takiego szykuje się w grudniu w kontekście premier. Mimo tego że brakuje wielkich hitów, które zwykle twórcy zapowiadają z odpowiednią pompą, tak udało nam się znaleźć 10 pozycji, które powinniście sprawdzić.

Rozpoczynamy od czegoś specjalnego dla posiadaczy konsoli od Sony. Już nie tylko posiadacze PC oraz Xbox One będą mogli cieszyć się szaloną rozgrywką w Dead Rising 4. Specjalna wersja gry, z podtytułem Frank’s Big Package, pojawi się w grudniu na PlayStation 4.

Co nowego w takim spóźnionym wydaniu na konsolę Sony? Nasz bohater będzie mógł korzystać z wyposażonego w ciężkie uzbrojenie egzoszkieletu, dzięki któremu stanie się takim mocarzem, że wyrwie elementy otoczenia z ziemi i ciśnie nimi w przeciwników. Skoro już o nich mowa, w grze pojawią się nowe gatunki zombie. Fresh to ofiary wyjątkowo agresywnej wersji wirusa i z nimi lekko nie będzie. Taki przeciwnik jest bardzo szybki i sprytny w porównaniu do bezmózgich umarlaków. Evo są z kolei bardzo silne, zatem jeśli taki drań się do nas zbliży, lepiej mieć się na baczności.

  • Platformy: PS4
  • Data premiery: 5 grudnia
  • Producent: Capcom
  • Wydawca: Capcom

Na drugiej stronie znajdziecie coś dla fanów Wolfensteina.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się