10 premier na obecny tydzień. Powrót wielkiej serii RPG, atak zombie, podglądanie sąsiada i sport

10 premier na obecny tydzień. Powrót wielkiej serii RPG, atak zombie, podglądanie sąsiada i sport
Polecamy! Premiery gier Premiery tygodnia

Czas na sprawdzenie, co takiego szykuje się w grudniu w kontekście premier. Mimo tego że brakuje wielkich hitów, które zwykle twórcy zapowiadają z odpowiednią pompą, tak udało nam się znaleźć 10 pozycji, które powinniście sprawdzić.

Rozpoczynamy od czegoś specjalnego dla posiadaczy konsoli od Sony. Już nie tylko posiadacze PC oraz Xbox One będą mogli cieszyć się szaloną rozgrywką w Dead Rising 4. Specjalna wersja gry, z podtytułem Frank’s Big Package, pojawi się w grudniu na PlayStation 4.

Co nowego w takim spóźnionym wydaniu na konsolę Sony? Nasz bohater będzie mógł korzystać z wyposażonego w ciężkie uzbrojenie egzoszkieletu, dzięki któremu stanie się takim mocarzem, że wyrwie elementy otoczenia z ziemi i ciśnie nimi w przeciwników. Skoro już o nich mowa, w grze pojawią się nowe gatunki zombie. Fresh to ofiary wyjątkowo agresywnej wersji wirusa i z nimi lekko nie będzie. Taki przeciwnik jest bardzo szybki i sprytny w porównaniu do bezmózgich umarlaków. Evo są z kolei bardzo silne, zatem jeśli taki drań się do nas zbliży, lepiej mieć się na baczności.

  • Platformy: PS4
  • Data premiery: 5 grudnia
  • Producent: Capcom
  • Wydawca: Capcom

Na drugiej stronie znajdziecie coś dla fanów Wolfensteina.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie