Fani Wiedźmina, oto wyjątkowy prezent dla Was. Gra i specjalny zestaw za darmo

Wiedźmin - oto prezent dla fanów. Gra i genialny zestaw za darmo
Newsy PC

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona i paczka kart do Gwinta możliwe do zdobycia za darmo! Jak? Wystarczy zapisać się do newslettera GOG.com.

GOG stara się zachęcić jak największą liczbę graczy do zapisywania się do ich newslettera. Jak inaczej to zrobić, niż oferując w zamian prawdziwy zestaw dla fana Wiedźmina? Wystarczy tylko podać swój adres e-mail lub wyrazić zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych, a dwa wyjątkowe prezenty trafią na nasze konta!

Tym razem oferta nie dotyczy wyłącznie samej gry, bo i fani Gwinta mogą liczyć na małe co nieco. Przede wszystkim jednak użytkownicy platformy dostaną grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona. Ja wiem, że ma ona już swoje lata, powstaje remake, a oferowana była za darmo parę razy, ale może ktoś akurat przegapił.

To nie koniec, bo bez opłat otrzymamy także specjalną beczkę z zestawem kart do Gwinta. Sama gra dostępna jest za darmo, ale aby dostać prezent, musimy mieć ją przypisaną do naszej biblioteki GOG. Jak odebrać cały ten zestaw? Wystarczy tylko udać się na poniższą stronę i wyrazić chęć na otrzymywanie materiałów reklamowych.

Po kliknięciu banera, od razu beczka kart trafi na nasze konto w Gwincie. Jeżeli natomiast chcemy dostać także kultowego wieśka, warto kliknąć “odbierz za darmo” i przypisać tytuł w kasie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie