Rockstar potwierdził miejsce akcji GTA VI? Nowe gadżety firmy mówią same za siebie

GTA VI z potwierdzonym miejscem akcji? Fani znaleźli ciekawy szczegół
Newsy PC PS5 Xbox Series

Dla każdego Vice City wydaje się oczywistym miejscem akcji GTA VI. Rockstar Games nigdy tego nie potwierdziło, ale… a może jednak już tak?

Przecieków, plotek, domysłów, sugestii i żalu było już wiele. Spora część z opublikowanych do tej pory leaków (tych nieco bardziej sensownych, a nie naciąganych) dotyczyła przede wszystkim miejsca akcji Grand Theft Auto VI. Jedni uważali, że trafimy do wszystkich miast z historii serii, ale szybko stało się niemal oczywiste, że przede wszystkim chodzi o Vice City. Kultowe miasto może zaoferować znacznie większe tereny, ale nie jest to nic pewnego.

Mimo wszystko w podobnym tonie utrzymane są też wskazówki od aktorów, którzy rzekomo występują w grze. Jeden z nich wiele razy wrzucał zdjęcia z Miami, co sugeruje, że faktycznie trafimy do Vice City. I choć twórcy tego jednoznacznie nie potwierdzili, teraz gracze mają kolejny argument ku swojemu twierdzeniu. Wszystko przez z pozoru niewinny wpis Rockstara w mediach społecznościowych.

Firma pokazuje nowe gadżety związane ze swoją firmą, jak choćby torbę, bluzę czy skarpetki. Na dole obrazka możemy znaleźć naszywki utrzymane w klimacie największych premier producenta. I jest tam także znaczek „I love Vice City”. Może on nawiązywać po prostu do GTA: Vice City, ale bardzo możliwe jest, że faktycznie potwierdza miejsce akcji „szóstki”.

W końcu prezentacja już na dniach (lub tygodniach, niech będzie). Rockstar może nie chce świadomie trollować fanów, ale z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że ci szukają nawet najmniejszych wskazówek na temat GTA VI we wszystkim, co tylko znajdą.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie