Rzekomy aktor z GTA VI przebrał się za swoją postać z gry. Do tego muzyka z Vice City i fani szaleją

GTA VI - aktor z gry przebrał się za swoją postać, a fani szaleją
Newsy PC PS5 Xbox Series

Czy to kolejny już teaser z GTA VI, czy Bryan Zampella po prostu “robi sobie jaja”? Dobre pytanie, ale fani szaleją, spekulacje nie mają końca, a na Rockstar ciąży spory nacisk.

“Nie no, teraz to już na pewno zaraz będzie zapowiedź” – uważają fani marki Grand Theft Auto. I mają ku temu sporo przesłanek, bo domniemywany aktor wcielający się w jedną z dwóch głównych postaci zrobił niejako cosplay tego właśnie bohatera. Na dotychczasowych przeciekach właśnie tak wyglądał Jason w grze. Teoretycznie może to potwierdzać, iż Bryan Zampella faktycznie go gra albo… trolluje wszystkich.

GTA VI z kolejnym teaserem?

Jakiś czas temu Zampella wrzucił zdjęcie na swojego Instagrama, które rozgrzało społeczność. I nie chodzi tu wcale o ciepły klimat, piaszczyste plaże i palmy. Aktor pojawił się w Miami, czyli mieście, na którym wzorowane jest Vice City – główna lokacja z GTA VI. Fani zaczęli spekulacje, że “coś się zaraz wydarzy”, ale jak na razie jest cicho. No, względnie, bo Zampella znów podzielił się nowym zdjęciem, tym razem jeszcze bardziej wymownym.

Na Intagramie aktora znajdziemy fotę, na której przebrał się on za swoją postać z gry. Ubranie jest praktycznie identyczne, więc fani uważają, że nie jest to zwykły troll. Do tego cały czas widzimy najpewniej Miami Vice City. No i ten utwór – “Run to You” Bryana Adamsa, bodaj jedna z najpopularniejszych piosenek, których posłuchać mogliśmy w GTA: Vice City.

Do tej pory na profilu Zampelli pojawiało się sporo zdjęć i wpisów sugerujących jego pracę nad GTA VI. Ostatni wpis wydaje się jednak jednym z tych najbardziej oczywistych i sensownych. Wiecie, GTA VI ma docelowy termin premiery, więc zapowiedź może wydarzyć się już niedługo.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie