GTA VI z jeszcze większym światem, niż myśleliśmy? Podróże po Stanach Zjednoczonych

GTA VI może zaoferować długie podróży po Stanach Zjednoczonych
Newsy PC PS5 Xbox Series

Internauci donoszą o ciekawym odkryciu związanym z ubiegłorocznym, wielkim wyciekiem GTA VI. Gra może zaoferować więcej stanów do zwiedzenia.

Od dawna wiemy, że GTA VI ma być grą olbrzymią. Zebrane przez fanów informacje sugerują wielki świat (ale nie aż tak wielki, jak twierdzą niektórzy). Niemniej na jaw wciąż wychodzą nowe „kąski” związane z ubiegłorocznym przeciekiem. Polecam jednak podchodzić do nich bardzo ostrożnie i zbytnio nie ufać w to, co sugerują internauci. Jeszcze wyjdzie na to, że się napalicie, a nic takiego do gry finalnie nie trafi.

GTA VI nie tylko na Florydzie?

Jak zauważa jednak niejaki Jason from GTA 6 na Twitterze, nowa odsłona kultowej serii może zaoferować podróże między stanami. Pojawiły się sugestie, że gracze sami udadzą się w taką eskapadę, ale nie ma na to żadnego potwierdzenia. Mimo wszystko dzięki urywkom rozgrywki wiemy, że pojawią się lokacje z Georgii.

W tym klipie widzimy coś, co wygląda jak więzienie w tle. Ludzie na forach GTA dowiedzieli się, że jest to więzienie Augusta State Medical Prison w Georgii. Cieszę się, że nie dostajemy tylko Florydy, ale także fragmenty Georgii.

– czytamy we wpisie

Vice City, czyli rzekoma główna lokacja gry, znajduje się na Florydzie. Georgia jest trochę dalej (ale względnie blisko, patrząc na całą mapę USA), ale graniczy z Florydą. Dlatego też gracze szybko dodali dwa do dwóch i uznali, że gra najpewniej zabierze nas też w inne rejony. Wedle gigantycznego dokumentu fanów powstałego na skutek wycieku, w „wyciekłych” plikach da się też znaleźć informacje o „górzystym regionie” Georgii, a nie tylko jednej lokacji.

Dlatego też niektórzy uważają, że gra albo pozwoli wybrać się w długą podróż, albo zaoferuje znacznie większy świat, niż mogłoby się wydawać. Jeżeli gra zaoferuje region graniczny Florydy (a w szczególności Miami, czyli inspiracji Vice City) z Georgią, możemy mówić o czymś aż zbyt wielkim, aby było prawdziwe. Być może jednak będziemy „rzucani” przez nowe lokacje, jak choćby krótka wycieczka na Guarmę w RDR2?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie