GTA VI w końcu oficjalnie. Rockstar Games zapowiada grę i zwiastun

GTA VI zapowiedziane oficjalnie przez Rockstar. Znamy datę pokazu
Newsy PC PS5 Xbox Series

Rockstar Games oficjalnie zapowiedziało GTA VI. W mało imponującej wiadomości na Twitterze przekazali, kiedy można spodziewać się zwiastuna.

Rockstar Games podsumowało na Twitterze to, o czym dziś informowaliśmy. Nowe Grand Theft Auto zostało w końcu oficjalnie zapowiedziane, choć niby już raz to zrobiono. Teraz jednak pokuszono się o zdradzenie daty pokazu gry. No, może nie konkretnej daty, ale mniej więcej wiemy, kiedy należy się go spodziewać.

GTA VI w końcu potwierdzone

Przejdę od razu do rzeczy, bo Sam Hauser w nitce na Twitterze pokusił się o zdradzenie nowego GTA i zapowiedź trailera. Jak na razie nie mamy żadnych innych materiałów, a jedynie te słowa:

Z wielką radością informujemy, że na początku grudnia opublikujemy pierwszy zwiastun kolejnej odsłony Grand Theft Auto. Z niecierpliwością czekamy na kolejne lata dzielenia się tymi doświadczeniami z wami wszystkimi.

– czytamy na Twitterze Rockstar Games

Oprócz tego Sam Houser dziękuje graczom za ich wsparcie przez 25 lat, odkąd powstało Rockstar Games. 25-lecie przypada na grudzień i najpewniej z tej okazji dostaniemy to, na co czekamy od dawna – konkretny pokaz GTA VI. Nie znamy jeszcze konkretnego dnia, ale myślę, że teraz to już nie musimy się martwić, czy w ogóle ten dzień nastąpi. Oby tylko do grudnia, a potem już z górki!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie