Nowe wydanie GTA V potwierdzone przez kolejne źródło

W zeszłym miesiącu świat obiegła niepotwierdzona informacja na temat szykowanego przez Rockstar GTA V: Premium Edition. Dzisiaj możemy powiedzieć, że ploteczka nabiera mocy.

Data premiery GTA V: Premium Edition

W lutym niemiecki Amazon podał nie tylko cenę, lecz określił również precyzyjnie datę premiery wydania Premium GTA V. Nowa edycja miałaby wylądować w sklepach już niedługo – 23 marca 2018 roku.

Jako platformy docelowe podano PlayStation 4 oraz Xbox One, zatem możliwe (choć to tylko nasze domysły), że deweloper szykuje specjalną wersję gry z okazji wsparcia dla PlayStation 4 Pro oraz Xbox One X. Jest to oczywiście jedna z możliwości. GTA V Premium może być równie dobrze wypasioną edycją zawierającą kredyty do GTA Online.

GTA V: Premium Edition i kolejne źródło

Dzisiaj ponownie podejmujemy wątek GTA V: Premium Edition, a to ze względu na urząd przydzielający kategorie wiekowe grom z Korei Południowej (coś jak PEGI lub ESRB). Instytucja opublikowała na swojej stronie wpis, w którym oceniono Grand Theft Auto V Premium Edition jako grę dla dorosłych. Nie pada tutaj natomiast data premiery GTA V: Premium Edition, lecz platformy docelowe pokrywają się z tym, co przedstawiał w zeszłym miesiącu Amazon, czyli PlayStation 4 i Xbox One.

GTA V: Premium Edition na stronie Koreańczyków

GTA V: Premium Edition

Jak zatem widać, GTA V: Premium Edition powoli przeradza się z plotki w materialny produkt. Żeby jednak powiedzieć o oficjalnej informacji, należy cierpliwie poczekać na komunikat od samego Rockstar.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: