Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Grobowce w Shadow of the Tomb Raider będą ogromne i niebezpieczne

Nadchodząca gra z panną Croft w roli głównej ma postawić większy nacisk na eksplorację grobowców. Dzisiaj możemy zobaczyć kilka pięknych ujęć z tych śmiercionośnych miejsc w Shadow of the Tomb Raider.

To już trzeci filmik od Square Enix z Shadow of the Tomb Raider na przestrzeni ostatnich kilku dni. Najpierw Lara Croft pokazała techniki poruszania się po świecie gry, następnie mieliśmy trailer pod wszystko mówiącym tytułem Stunning World, a teraz przyszła pora na śmiercionośne grobowce.

Grobowce mają stanowić bardzo ważną część Shadow of the Tomb Raider i deweloperzy obiecują, że będą bardziej klasyczne i niebezpieczne niż w poprzedniku. Szykujcie się zatem na zagadki, tajemnicze artefakty i masę pułapek, które bronią do nich dostępu! Gracze mają przy tym pływać, nurkować oraz używać linki z hakiem do poruszania się po ścianach.

Czas gry Shadow of the Tomb Raider ma nam zająć około 13-15 godzin (bez misji pobocznych) i tym razem polowanie na wrogów oraz używanie sprzętu będzie jeszcze ważniejsze niż w poprzednich odsłonach.

Shadow of the Tomb Raider ma się ukazać 14 września tego roku na PC, PS4 oraz XOne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%