Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Środowisko w Shadow of the Tomb Raider zaskoczy graczy

Najnowszy materiał wideo odkrywa kilka ciekawych elementów gry Shadow of the Tomb Raider.

Czekacie na najnowsze przygody dzielnej archeolog? Mamy więc dla Was zwiastun, który powinien się spodobać. Tym razem twórcy skupiają się na przedstawieniu świata.

Jak nietrudno się domyślić, w Shadow of the Tomb Raider gracze odwiedzą pełny niebezpieczeństw świat, przede wszystkim dżunglę i katakumby.

Twórcy podają, że całą grę uda się ukończyć w około 13-15 godzin i większą rolę niż ostatnim razem, będzie pełnić tworzenie ekwipunku. Co ciekawe, katakumby mają stanowić spore wyzwanie, większe niż poprzednim razem.

Shadow of the Tomb Raider ma się ukazać 14 września tego roku na PC, PS4 oraz XOne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%