GreedFall z datą premiery – magia, potwory i akcja w sosie RPG

GreedFall to ciekawie zapowiadająca się mieszanka akcji i RPG od studia Spiders. Tytuł wyląduje na rynku we wrześniu tego roku.

Focus Home Interactive oraz studio Spiders ogłosili, że data premiery GreedFall została zaplanowana na 10 września 2019 roku. Dokładnie za 2 miesiące tytuł wyląduje zatem na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

GreedFall – data premiery i zwiastun

Z okazji ujawnienia daty premiery gry, twórcy wpuścili do sieci nowy zwiastun GreedFall, na którym zobaczymy sporo ujęć z rozgrywki. Gra zapowiada się naprawdę interesująco i będzie ciekawą odskocznią od wielkich znanych serii. Oglądając poniższy filmik możemy mieć skojarzenia z takimi hitami jak Wiedźmin 3 czy ostatni Assassin’s Creed. Podobne mechaniki, polowanie na potwory i piękny, otwarty świat. Kto wie, czy nie narodzi się z tego nowa marka, która doczeka się kontynuacji.

Deweloperzy ze studia Spiders obiecują nam klasyczną rozgrywkę RPG w świecie przepełnionym magią, bogactwami, zapomnianymi tajemnicami i fantastycznymi stworami. Ukształtuj los tego nowego świata, pielęgnując relacje z towarzyszami i całymi frakcjami lub zdradzając sojuszników. Korzystając z dyplomacji, podstępu i siły, zostań częścią dynamicznego świata i wpłyń na jego losy i historię – czytamy w opisie tytułu na Steam.

  • Doświadcz klasycznej rozgrywki RPG, wykonując zadania i osiągając cele na rozmaite sposoby – poprzez walkę, dyplomację lub podstęp.
  • Całkowicie swobodny rozwój postaci – graj jako mężczyzna lub kobieta, spersonalizuj swój wygląd i wybierz dowolne zdolności, zaklęcia i umiejętności.
  • Zanurz się w tajemniczym świecie magii – rozpocznij wielką przygodę i odkryj starożytne tajemnice chronione przez nadprzyrodzone istoty będące wcieleniem wyspiarskiej magii.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.