Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

GreedFall zakupiono już ponad milion razy

Studio Spiders ogłosiło za pośrednictwem Twittera, że ich RPG sprzedał się w liczbie ponad miliona egzemplarzy.

Autorzy GreedFall poinformowali, że w ciągu niecałego roku od premiery tytuł kupiono już ponad milion razy (na wszystkich platformach – PC, PS4 i Xboksie One). Spiders podziękowało fanom za duże zainteresowanie produkcją.

GreedFall to mieszanka RPG-a i gry akcji. Tytuł, który zadebiutował 10 września 2019, przenosi gracza do fantastycznego świata przypominającego Stany Zjednoczone w XVII wieku. Ludzkość gnębi straszna plaga; gracz wciela się w młodego kupca, który odwiedza tajemniczą wyspę Teer Fradee w poszukiwaniu kontaktów handlowych, próbując też przede wszystkim znaleźć lekarstwo na zarazę.

RPG oferuje klimatyczną oprawę wizualną i możliwość wykonywania misji na kilka sposobów; ciekawym jest również, że autorzy specjalnie na potrzeby gry stworzyli lokalny język na wyspie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się