Gran Turismo Sport – legendarny tor i koncepcyjne Lamborghini wkrótce w grze

Studio Polyphony Digital zdradza, co czeka fanów Gran Turismo Sport w niedalekiej przyszłości. Dzisiaj poznaliśmy zarys nowości, a pełne szczegóły przyjadą do nas już w ten weekend, podczas rozgrywanych w dniach 22-24 listopada w Monako światowych finałów FIA GT Championships 2019.

Polyphony Digital ujawnia, że oprócz samych mistrzostw, na graczy czeka kilka wyścigów pokazowych i zapowiedzi.

22 listopada zaprezentujemy wyścig pokazowy Pro-Am, w którym udział weźmie nie kto inny, jak legenda sportów motorowych, Lewis Hamilton, który zdobył właśnie w Grand Prix USA swój szósty tytuł mistrza świata. Z niecierpliwością czekamy na to, co pokaże gwiazda F1 w Gran Turismo Sport – czytamy w komunikacie dewelopera.

Podczas światowych finałów będziemy również świadkami pokazu nowego toru: WeatherTech Raceway Laguna Seca. To legendarna kalifornijska trasa, która pojawiała się w każdej z dotychczasowych gier, począwszy od Gran Turismo 2. Deweloperzy zadbali o to, by w Gran Turismo Sport otrzymała nowy, jeszcze bardziej realistyczny wygląd.

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ do Gran Turismo Sport nadjeżdża koncepcyjny model Vision Gran Turismo od Lamborghini (powyższy screen nie prezentuje tego auta). Samochód zostanie pokazany 24 listopada i został stworzony dla wszystkich miłośników sportów motorowych i fanów gier wideo.

Ponadto na weekend zaplanowano rozmowy z ekipą Mazdy i Kazunorim Yamauchim, podczas których prezentowane będą projekty koncepcyjne MAZDA RX-VISION GT3. Pojawią się one podczas FIA GT Championships w sezonie 2020.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: