Niektórzy gracze otrzymali Gran Turismo 7 przedwcześnie i już mogą grać

Gran Turismo 7 - wyścig po Deep Forest Raceway
PS4 PS5

Szybka dostawa Amazona jeszcze szybsza! Szczęśliwi fani donoszą, że już teraz otrzymali fizyczne wydanie Gran Turismo 7, na parę dni przed premierą.

„Grałem cały poranek” – cieszą się niektórzy fani serii.

Gran Turismo 7 przedwcześnie

Fani gier wyścigowych mają w ostatnim czasie sporo powodów do radości. Oto bowiem nie tak dawno temu wydana została Forza Horizon 5, a już 4 marca światło dzienne ujrzy Gran Turismo 7. PlayStation niedawno pochwaliło się różnicami w grafice, a także nowym, prześlicznym zwiastunem.

Niektórzy gracze z USA mogą świętować premierę nieco przedwcześnie. Wszystko przez to, że tamtejszy Amazon zbyt dosłownie wziął do serca ideę szybkiej dostawy z Prime, bo zamówione w przedsprzedaży egzemplarze dotarły do części fanów już teraz. Ci ochoczo dzielą się swoim szczęściem w internecie.

Napisałbym, iż należy uważać na „spoilery”, ale nie wiem, jak bardzo jest to zasadne twierdzenie w przypadku gier wyścigowych. Niemniej nie zamierzamy tutaj zamieszczać opinii graczy przed premierą, więc nie musicie się niczego obawiać. Tymczasem nasza recenzja już się tworzy.

Początkowo zakładałem, że GT7 przed premierą nie będzie można uruchomić, ale byłem w błędzie. Gracze donoszą, iż „grali cały poranek”, choć tyczy się to trybów dla pojedynczego gracza. Z oczywistych względów moduły sieciowe są zablokowane.

Dość powiedzieć, że to nie pierwszy raz w historii serii, gdy gracze położyli ręce na nowej odsłonie przed jej premierą. Przy okazji GT6, tytuł pojawił się w niektórych sklepach na Środkowym Wschodzie na tydzień przed premierą.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie