Nowy zwiastun Gran Turismo 7. Sportowe fury, piękne widoczki i tory wyścigowe

Gran Turismo 7 - czerwony sportowy samochód na tle skał
PS4 PS5

PlayStation opublikowało w sieci nowy zwiastun Gran Turismo 7 – długo wyczekiwanej przez fanów kontynuacji serii gier wyścigowych. Przemycono w nim wiele smaczków, które mają zachęcić do zakupu produkcji.

Nie zostało za wiele czasu do premiery GT7. Zwykle to właśnie ten końcowy okres oczekiwań przed debiutem produkcji to czas ciągłego publikowania materiałów promocyjnych z danej gry. Zapowiada się, że tak właśnie będzie w najbliższych dniach, a oto najnowszy trailer, który to zwiastuje:

Warto pamiętać, że wydanie stworzone z myślą o PS5 zostało usprawnione o masę elementów, których nie uświadczycie na PS4. Mam na myśli m.in. wsparcie dla ray tracingu w trybie fotograficznym oraz użycie technologii dostepnych tylko w kontrolerze DualSense. Twórcy zachwalali wykorzystanie adaptacyjnych spustów, a także haptyczne wibracje.

Gran Turismo 7 trafi do graczy 4 marca 2022 roku. Gra jest tytułem ekskluzywnym dla PS4 i PS5. Przypominam, że do zakupu przedpremierowego dołączane są samochody, które możecie znaleźć w tym miejscu. Te robią ogromne wrażenie, ponieważ w wymienionym pakiecie znalazły się same widowiskowe auta.

Planujecie kupić GT7 na premierę? A może już złożyliście pre-order?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie