Gran Turismo 7 – już gramy. Recenzja ukaże się przed premierą

Gran Turismo 7 - zdjęcie PlanetaGracza.pl
PS4 PS5

Możemy potwierdzić, że recenzja najnowszej produkcji Polyphony Digital ukaże się jeszcze przed jej oficjalną premierą. Gran Turismo 7 ma zadebiutować już 4 marca na PlayStation 4 i PlayStation 5. Nasza recenzja pojawi się już 2 marca.

Recenzją w naszej redakcji zajmie się Dagmara Kottke, która testowała też chociażby Lost Judgment, Ghost of Tsushima Director’s Cut oraz Biomutant. Dagmara ogrywa GT7 na PlayStation 5 i to o wersji gry właśnie na tę konsolę przeczytacie na łamach naszego serwisu.

Jeśli nie możecie się doczekać recenzji, okazji do obejrzenia rozgrywki z Gran Turismo 7 nie brakuje. Twórcy udostępnili ostatnio sporo materiałów z gry, z czego najdłuższy pokaz miał aż pół godziny – znajdziecie go w tym miejscu.

Niedawno poznaliśmy też pełny rozmiar produkcji. GT7 w wersji na PS4 zajmie aż dwie płyty. Wersja na PS5 będzie już nieco lżejsza i zmieści się na tylko jednym dysku. Nie zmienia to jednak faktu, że tytuł ten będzie bardzo obszerny pod względem zajmowanej przestrzeni na naszych konsolach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie