Gran Turismo 7 wygląda zjawiskowo. Pokaz rozgrywki już dostępny

Gran Turismo 7 - zrzut ekranu
PS4 PS5

Wczoraj wieczorem odbyła się długa prezentacja rozgrywki Gran Turismo 7. Materiał opowiadający o produkcji Polyphony Digital trwa ponad pół godziny.

Bardzo dużą część całego pokazu zajęło omówienie dostępnych w grze opcji, wybranych trybów rozgrywki oraz przypomnienie tych znanych już informacji. Pokazano między innymi: tryb Music Rally, „mapę świata”, menu kupowania samochodów oraz tuningu i kafeterię, dzięki której zaangażujemy się w liczne aktywności.

Oczywiście nie zabrakło pokazu wielu urywków z rozgrywki. To bez wątpienia jedno z głównych dań pokazu i nie ulega żadnej wątpliwości, że Gran Turismo 7 zapowiada się na jedną z najładniejszych gier dostępnych na rynku. Zaprezentowane materiały robią ogromne wrażenie w kwestii oprawy wizualnej.

Poniżej obejrzycie całą omawianą prezentację. O grze opowiada sam szef Polyphony Digital, Kazunori Yamauchi. Fani serii z pewnością doskonale go znają.

GT7 ukaże się na rynku 4 marca. Gra będzie dostępna tylko i wyłącznie na PlayStation 4 i PlayStation 5. W tym miejscu znajdziecie omówienie zawartości dostępnych do kupienia wydań gry.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie