Nowa gra za darmo na GOG.com. Klimatyczna przygodówka z postapokaliptyczną nutą

Gra za darmo na GOG.com. Beautiful Desolation tylko przez trzy dni
Newsy PC

Na portalu GOG.com pojawiła się doskonała gra do odebrania za darmo. Gracze mają trzy dni na przypisanie do kont Beautiful Desolation.

W kolejnej już darmowej produkcji możemy eksplorować fascynujący postapokaliptyczny krajobraz, rozwiązywać liczne zagadki, a także nawiązywać cenne kontakty w środowisku. Jak głosi oficjalny opis produkcji:

„Człowiek o imieniu Mark, któremu kończy się czas, szuka swojego zaginionego brata Dona w odległej, futurystycznej epoce, w której rządzą wysoce zaawansowane technologie, które są zarówno szanowane, jak i krytykowane.

W Twoim otoczeniu znajdują się echa smutnej przeszłości, a także przebłyski mrocznej przyszłości, która będzie następstwem Twoich działań. Przygotuj się na stawienie czoła wielu trudnym wyborom, które będą kształtowały tę krainę jeszcze przez długi czas po zakończeniu Twojej podróży.

Gdy będziesz dokonywać nowych odkryć i brnąć przez spektakularny, inspirowany Afryką krajobraz, mieszkańcy tego świata będą Ci nie tylko pomagali, lecz również przeszkadzali. Negocjuj prawo przejścia z lokalnymi przywódcami, uzdrowicielami i wojownikami, w przeciwnym razie uwikłasz się w walkę z ogromnymi skorpionami, robotami wyposażonymi w rakiety i mnóstwem nanorobotów.

Niezależny tytuł cieszy się świetnymi opiniami i rzeczywiście potrafi zachwycić. To gra, w której nie mamy dosyć odkrywania sekretów, a fabułę poprowadzono tak, by została z nami na dłużej. Twórcy wyraźnie sprostali oczekiwaniom fanów; te były wysokie, jako że produkcję sfinansowano w całości dzięki zbiórce na portalu Kickstarter. Na szczęście deweloper wyraźnie wykorzystał dany mu kredyt zaufania; dziś mogą się o tym przekonać również użytkownicy GOG-a.

Logiczną przygodówkę od The Brotherhood mogą odebrać pod tym adresem wyłącznie zalogowani użytkownicy GOG-a. Gra jest dostępna za darmo tylko przez 72 godziny; czas trwania promocji upływa 19 czerwca 2022 roku o godzinie 15:00.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie