Kultowy horror do odebrania za darmo. To pierwsza z pięciu darmowych gier

Sanitarium okładka gry
Newsy PC

Kultowy horror obecnie można odebrać zupełnie za darmo na platformie GOG.com. Ta gra za darmo jest pierwszą z wielu, które dostępne będą w kolejnych dniach.

Na GOG-u możemy obecnie kupić wiele klasyków i sporo nowych gier w o wiele niższych cenach. „Jak?” – zapytacie. Otóż platforma postanowiła celebrować nadchodzące upały, startując z Letnią Promocją. Wielkie wydarzenie to nie tylko gratka dla prawdziwych miłośników klasyki i legendarnych gier, od których w sklepie cyfrowej dystrybucji wręcz się roi. W końcu przeceniono także i nowsze produkcje, z hitami od CD Projekt RED na czele.

Powstała specjalna strona, dzięki której łatwiej będzie nam rozeznać się w ofercie sklepu. Udając się pod ten adres, możemy przejrzeć wszystkie dostępne aktualnie promocje. Spokojnie – jest też coś dla tych, którzy aktualnie nie za bardzo chcą płacić. GOG ruszył z rozdawnictwem. Dzięki niemu szereg gier możemy bez dodatkowych opłat przypisać sobie do konta.

Gra za darmo na GOG-u

GOG, klasycznie już zresztą, nie rozda wszystkiego od razu, a po kolei. Na pierwszy rzut idzie kultowa przygodówka w klimacie surrealistycznego horroru, czyli Sanitarium. Nie tak dawno temu pisaliśmy o niej w naszej sekcji „retro”. Tytuł po dziś dzień uznawany jest za jedną z najlepszych gier przygodowych wszech czasów. To pozycja praktycznie obowiązkowa dla miłośników niepowtarzalnego klimatu grozy, Stephena Kinga i sporej dozy abstrakcji. Tytuł z 1998 roku bez problemu ogramy na współczesnym sprzęcie.

GOG zapowiedział również, że łącznie rozda aż pięć gier za darmo. Na ten moment nie wiemy, o jakie pozycje możemy chodzić. Na przypisanie Sanitarium mamy jednak niewiele czasu – do 9 czerwca, do godziny 15:00 czasu polskiego. Musimy tylko zalogować się na stronie sklepu i kliknąć odpowiedni panel, dzięki czemu zdobędzie produkcję już na zawsze.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie