Alpha Protocol wskrzeszone. Gra powraca po 14 latach nieobecności dzięki GOG.com

Alpha-Protocol-GOG
Newsy PC

Szpiegowskie RPG od legendarnego studia Obsidian jest ponownie dostępne w cyfrowej dystrybucji. Alpha Protocol nie mogliśmy kupować przez 14 lat, lecz na szczęście dzisiaj się to zmienia.

Alpha Protocol ponownie dostępne. Cena i szczegóły

Alpha Protocol to kultowa w wielu kręgach produkcja, którą stworzył niegdyś zespół odpowiedzialny za Fallout: New Vegas czy The Outer Worlds. Przez 14 lat gra była niedostępna w cyfrowej dystrybucji, a teraz możemy ją ponownie kupić na GOG.com. Cenę ustalono na 89 zł, lecz do 3 kwietnia możemy skorzystać z promocji i zapłacić o 10 proc. mniej, czyli 80,09 zł

Co ciekawsze, “wskrzeszony” Alpha Protocol został wzbogacony o dodatkowe niespodzianki i funkcje. Nowe wydanie zawiera:

  • Licencjonowana ścieżka dźwiękowa
  • Wsparcie dla osiągnięć
  • Pełne wsparcie dla kontrolerów (Dualsense, DualShock 4, Nintendo Switch Pro, Xbox Series lub Xbox One)
  • Wsparcie dla lokalizacji
  • Kompatybilność z współczesnymi systemami operacyjnymi
  • Wsparcie dla zapisów w chmurze

Podczas rozgrywki wcielamy się w tajnego agenta Michaela Thortona. Musimy wykonywać wiele niebezpiecznych misji rozsianych po całym świecie. Gra posiada bardzo rozbudowany system decyzji. Zatem to od naszych wyborów zależy, jak zmieni się nie tylko nasz bohater, lecz również sytuacja w świecie gry. Alpha Protocol jest dystrybuowane przez GOG.com bez zabezpieczeń DRM.

Źródło: https://www.gog.com/game/alpha_protocol

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie