Takiej Harley Quinn jeszcze nie było. Gotham Knights pokaże ciekawą wizję postaci

Gotham Knights pokaże zupełnie nową wersję Harley Quinn
Newsy PC PS5 Xbox Series

Jeśli nie przepadacie za filmową i serialową Harley Quinn, Gotham Knights powinno Was zainteresować. Produkcja Warner Bros. stawia na niecodzienną wersję słynnej antybohaterki.

Harley zmieni się prawie nie do poznania. Nie będzie już tak wesoło-mroczna, ale zachowa nutę szaleństwa. Można powiedzieć, że dzierżąca wielki młot złolka dojrzałą i jest nieco poważniejszą wersję swojej współczesnej filmowej i serialowej odpowiedniczki. Jednym się to spodoba, a inni mogą nie być przekonani.

Dokonaliśmy świadomego wyboru, aby pozwolić jej być nieco starszą wersją Harley Quinn niż ta, którą widzieliśmy gdzie indziej. To wpłynęło na wiele decyzji. Wpłynęło na wiele wyborów związanych z aktorstwem, które zostały dokonane podczas kręcenia zdjęć. Wpłynęło to na jej styl walki, na to, jak się prezentuje, jak się ubiera. A jak zobaczymy w niektórych środkowych rozdziałach wątku Harley Quinn, nawet na to, jak prezentuje się w Gotham City.

– powiedział Creative Director, Patrick Redding, w rozmowie z IGN

Niedawno zaprezentowano nagranie walki z Harley Quinn, której doświadczymy w Rycerzach Gotham. Możecie ją obejrzeć poniżej.

Gotham Knights zadebiutuje już 21 października. Zagramy na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie