Data premiery Gotham Knights ujawniona. Oby cierpliwość popłaciła

Gotham Knights - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Niedawno twórcy Gotham Knights grzebali przy plikach gry na Steam i okazuje się, że nie bez powodu. Wreszcie poznaliśmy datę premiery nowej gry WB Games Montreal.

Potwierdzono, że tytuł ukaże się w tym roku, ale dopiero w jego drugiej połowie. Premierę zaplanowano na 25 października, więc musimy uzbroić się w sporo cierpliwości. Przypominam, że gra miała pierwotnie zadebiutować jeszcze w zeszłym roku, jednak zdecydowano się na opóźnienie jej wydania.

Gotham Knights ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Oczywiście należy pamiętać, że termin wydania gry nadal może ulec zmianie. Data premiery jest jednak tak odległa, że zdziwiłbym się, gdyby wydawca zdecydował się na kolejne opóźnienie.

To nie jedyna produkcja, którą szykuje obecnie WB Games Montreal. Pod koniec zeszłego roku dowiedzieliśmy się, że słynny zespół pracuje nad jeszcze jedną grą. Niestety nie wiemy czym ona jest i kiedy ujrzymy jej zapowiedź.

Jeśli chodzi o inne gry ze stajni Warner Bros., w tym roku ma się też ukazać Hogwarts Legacy. Plotki sugerują, ze wkrótce ujrzymy nowe materiały dotyczące tego tytułu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie